Dağıtım

Bayegan Dağıtım

A’dan Z’ye dağıtım çözümleri

Uluslararası pazarlar hakkındaki emtiaların maliyeti ve fiyatlarını da içeren geniş bilgi birikimimiz, 80 yıldan fazla süredir müşterilerimize başarıyla hizmet vermemizi sağlamaktadır.

BAYEGAN, kaliteli hizmet politikası gereği yerel dağıtım ve uluslararası dağıtım kanallarını önemsemektedir. Müşterilerine sunduğu hızlı, güvenilir ve değer yaratan dağıtım hizmeti ile, güçlü ve etkin iş birlikleri kurmaktadır. BAYEGAN ticari faaliyetinin bir parçası olan dağıtım kanalları için gerekli tüm altyapısını güçlü tutmakta ve sektörel alandaki bilgi ve tecrübesini müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde yerine getirmek için kullanmaktadır.

Emtiaların dağıtımı BAYEGAN’ın öncelikli iş alanlarından biridir ve benzersiz dağıtım ağı BAYEGAN’ın geniş çaptaki iş kollarında hizmet vermesini sağlamaktadır.

BAYEGAN’ın modern ve donanımlı depolama ve dağıtım merkezleri sayesinde, tedarikçilerden temin edilen hammadde ürünlerini müşteriye ulaştırma aşamasında, toplam operasyon maliyetlerini azaltmakta ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak maksimum karı sağlamaktadır.

Uluslararası ticaret ve dağıtımın daima değişen ve hızlı dünyası, ulusal ve uluslararası pazar talepleri ile aynı tempoda gitmemiz gerektiğinin farkındayız. Bu sebeple ana hedeflerimizden biri müşterilerimizin beklentilerini ticari büyüme ile karşılamaktır.