Hakkımızda

Dünya hammadde tedarikçisi!

BAYEGAN, 80 yılı aşkın tecrübesiyle dünya pazarlarında petrokimya ürünlerinin tedariğini, pazarlama ve ticaretini yapan lider bir kuruluştur.

Ortaklık temelinde çalışmakta olan BAYEGAN’ın dünya çapında 100’den fazla özel iş ortağı bulunmaktadır; ayrıca iş ortaklarıyla her zaman şeffaflığa dayanan bir temelde çalışmakta ve ortaklarının ürünlerini bölgesinde eşi benzeri olmayan markalar haline getirmektedir.

Bayegan

Global ticarette açık ara önde!

BAYEGAN, Dünya’nın en büyük petrol ve petrol ürünleri üreticisi ExxonMobil, Chemours, Orion, Tasnee, EPP, OPC, Socar ve Ethydco şirketlerinin bölge temsilciliklerine sahiptir.

Temsilciklerinin yani sıra, dünyanın önde gelen firmaları ile uzun süreli iş birliklerine imza atarak, uluslararası arenada önemli ve güçlü bir pazar payına sahip olmaktadır.

BAYEGAN kendi finansal gücüyle dünya çapındaki bu özel ortaklıkları bir araya getirerek müşterilerine kaliteli, düzenli miktarda, elverişli fiyatlarla ürün tedarikini, kaliteli hizmet ve arzu edilen uzun ödeme koşullarıyla sağlamaktadır. BAYEGAN için iş ortaklarına sahip olmanın ana amacı, düzenli tedarik ve kaliteyi müşterileri için garanti altına almak, ortakları için pazardaki büyük müşterileri sunarak düzenli pazar payının devamlılığını sağlamak ve BAYEGAN markasının pazardaki güçlü ve güvenilir itibarını sürdürmektir.

Petrol Sektorunde bir Türk gücü!

BAYEGAN, Türkiye’yi uluslararası ticarette başarılı şekilde temsil eden firmalar arasında yer almaktadır. Enerjinin ve petrol ürünlerinin Anavatanı olan Orta Doğu’daki firmalarla kurulan ticari faaliyet ve ortaklıklar ile, petrol ve gaz konusunda ihtisaslaşmış ve Orta Doğu’nun en güçlü 50 şirketi arasından ise 17. sırada yer alan tek Türk Firması olmayı başarmıştır.

BAYEGAN, dünya çapında ürün satın alımlarını her tür taşıma aracıyla ve yöntemiyle yapmaktadır.

BAYEGAN kendi uluslararası bankacılık uygulamaları ile müşterilerine uzun vadeli ödeme koşulları sunmaktadır. Güçlü ve avantajlı bankacılık uygulamaları sayesinde BAYEGAN, müşterileri için çok uygun faizli uzun ödeme koşulları ayarlayabilmektedir.

Başarının sırrı geçmişinden geliyor!

BAYEGAN 80 yıllık tecrübesi ile inşa ettiği güven ve lojistik, operasyonel ve finansal araçlardaki güçlü konumunun yanı sıra, faaliyet gösterdiği pazarlardaki esnek satış operasyonları sayesinde belirlenen bölgelerde tedarikçilerine iyi bir pazar payı sağlayarak ve onların isimlerini pazarda “benzersiz markalar” haline getirerek tedarikçileri ile her zaman uzun dönemli ortaklık temelinde çalışmaktadır.

Güçlü altyapısını ve temellerini geçmişine borçlu olan, doğru insan kaynakları politikasıyla kısa zamanda dünyanın önemli ticari markaları arasına girmiş olan BAYEGAN, dünyanın 4 kıtasında, 24 ofisi ve 300’den fazla çalışanı ile “Amatör Ruh – Profesyonel Çalışma” felsefesine bağlı kalarak, istikrarlı büyüme hızını sürdürmekte ve faaliyet ağını genişleterek global ekonomideki etkisini büyütmeye devam etmektedir.

BAYEGAN, YOUR GLOBAL SOURCING PARTNER