Satış Pazarlama

Bayegan Satış Pazarlama

Güçlü pazar hakimiyetinin güçlü iş ilişkileri ile başladığını biliyoruz.

BAYEGAN, petrol, petrokimya ve diğer emtia ürünleri hammaddelerinin dünya piyasasını sürekli yakından takip etmektedir. Ürünler için Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve geniş pazarlama ağı ile pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Müşterilerinin taleplerine önem veren BAYEGAN, satışını gerçekleştirdiği hammadde ürünlerini en uygun fiyata piyasaya sunmaktadır. Müşteri ve tedarikçilerine dünya çapında hizmet sunmakta ve finansal olarak desteklemektedir.

Tamamladığımız her işlem, dahil olan tüm partilerin ihtiyaçları, arzuları ve beklentilerini karşılayacak şekilde gerçekleştirilmektedir.

BAYEGAN portföyü, bölgesel gücü sonuna kadar kullanılırken global bir strateji ile yönetilmektedir.

Kaliteli servisi güvence altına almak için, BAYEGAN dünya çapındaki pazar uzmanı ekiplerini işe almaktadır.

Dünya çapında bulunan BAYEGAN ürün yöneticilerinin ani karar alma yetenekleri ve sahip oldukları çok iyi performans kayıtları, BAYEGAN’ın güncel global pazar faaliyeti bilgisi sayesinde herhangi bir pazardan istikrarlı bir şekilde malzeme tedariki ve teslimatı yapabilmesini sağlamaktadır.

Pazar lideri olarak pozisyonunu devam ettirmek amacıyla, BAYEGAN iş süreçlerindeki verimliliği garantiye almak için özelleştirilmiş birimler geliştirmektedir.

Ekibimiz, hizmet verdiğimiz pazarlar hakkında geniş pazar bilgisine sahip satış temsilcileri ve tedarik zinciri operasyon uzmanlarından oluşmaktadır. Global çapta entegre olmuş bu deneyimli profesyoneller ağımızın sonucu olarak yarattığımız uzun süreli ve sürdürülebilir iş ortaklıklarından gurur duyuyoruz.

Faaliyetlerine değer katmak için, BAYEGAN ulusal ve uluslararası pazarları ve iştirakleri, hatta güncel olarak iş yapmadığı pazarlar da dahil olmak üzere, takip etmektedir. Bu bilgiler bize sadece anahtar piyasa analizlerini sunmaz, ayrıca pazarımızın geleceğine yönelik öngörülerde bulunmamamızı da sağlar.

Her zaman müşterilerimizin beklentilerinin de üstünde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Güvene ve saygıya dayalı tanınmış marka üreticileri ve global banka ağı ile sahip olduğumuz mükemmel ilişki; ürün mevcudiyeti, kalite ve tedarik güvenilirliği, rekabetçi fiyat ve ticari şartların esnekliğinde sunduğumuz özel çözümler, polimer işimizin sınıfının en iyisi olmasını sağlamaktadır.